Özelliklerimiz

En iyi özelliklerle ihtiyacınız olan çözümleri sunuyoruz.

Dövizle Fiyat İşlemi

Pazaryerlerinde dövizle fiyat işlemi yapılıp yapılmadığı, pazaryeri platformunun politikalarına ve satıcıların tercihlerine bağlı olarak değişebilir. Bu nedenle, bir pazaryerinde alışveriş yaparken, satıcıların fiyatlarını hangi para birimi üzerinden belirlediğini ve hangi ödeme seçeneklerini kabul ettiklerini kontrol etmek önemlidir. Ayrıca, döviz kurundaki değişikliklerin fiyatlara nasıl yansıyabileceğini ve bu konuda satıcıların politikalarını anlamak da önemlidir.

Örneğin, Türkiye'deki bir pazaryerinde, satıcılar ürünlerinin fiyatını Amerikan Doları (USD) cinsinden belirleyebilirler. Bu durumda, alıcılar ürünü döviz cinsinden ödemek zorunda kalacaklardır. Ancak, alıcılar döviz kurlarının dalgalanmasından dolayı fiyatların değişebileceğini ve anlık döviz kuru değişimlerinin fiyatlara yansıyabileceğini göz önünde bulundurmalıdırlar.

Mağaza Sipariş

Mağazanızdan yaptığınız satışları tek panel üzerinden yönetme olanağı ile daha güvenli ve kolay anlayabilmenizi sağlar. Jet Stok sayesinde stok durumu da satış gerçekleştiğinde tüm pazaryerlerinde güncellenir.

Gelişmiş Raporlama

Jet Stok’un sunmuş olduğu bir diğer özelliği olan geniş raporlama ile tüm pazaryerlerinden yapmış olduğunuz satışları ölçümleyebilirsiniz. Çok satan ürünlerinizi, sipariş ve ciro sayılarınızı, komisyon tutarlarınızı ve kar ve zarar etme oranlarınızın gösterildiği geniş raporlama özelliğimiz sayesinden kontrol hep elinizde olsun. Böylece pazar alanında rekabette bir adım önde olun.

Xml Entegrasyonu

Jet Stok, XML’i en iyi okuyan firmalar arasında yer almaktadır. XML linkiniz ile ürünleri pazaryerine aktarma işlemleriniz dakikalar için de gerçekleşmektedir. XML entegrasyonu genellikle link aracılığıyla gerçekleştirilir. Bu sistem, XML formatında verileri bir link aracılığı ile verileri alır ve işler. Bu şekilde, farklı sistemler arasında veri alışverişi yapmak mümkün hale gelir. XML entegrasyonu, farklı sistemlerin birbirleriyle entegre bir şekilde çalışmasını sağlar ve veri paylaşımını kolaylaştırır. 

Toplu Ürün Aktarımı

Toplu Ürün Aktarımı, üreticilerin veya satıcıların genellikle aynı ürünleri bir araya getirerek, daha verimli ve maliyet etkin bir şekilde pazaryerlerinize taşımasını sağlar. Jet Stok sayesinde ürünlerinizi belirli kriterleri girerek pazaryerlerinize ürünlerinizi toplu bir şekilde aktarılması gerçekleştirilir. Aynı zaman da toplu olarak fiyat güncellemelerini de gerçekleştirebilirsiniz. Bu özellik sayesinde ürünlerinizi ayrı ayrı pazaryerlerinize taşımaktansa hızlı bir şekilde tüm pazaryerlerine aktarımı gerçekleştirerek zamandan tasarruf sağlamış olursunuz.

Faturalandırma

Jet Stok , faturalandırma süreçlerinde sizlere yardımcı olabilir. Özellikle otomatik faturalandırma sistemleri, manuel işlemlerin yerine geçerek daha hızlı ve verimli bir şekilde faturalandırma işlemlerini gerçekleştirebilir. E-Fatura ve E-Arşiv faturalarınızı bir tuşla kesip müşterilerinize gönderebilirsiniz. Böylece her pazaryeri siparişi için ayrı ayrı uğraşmamış ve zamandan tasarruf sağlamış olursunuz. Müşterilerinizin satın aldığı ürünleri ve hizmetleri otomatik olarak analiz edebilir ve buna dayanarak faturalar oluşturabilir. Yanlışlıkla yapılan hataları veya eksiklikleri tespit edebilir ve bunları otomatik olarak düzeltmeye veya ilgili kişilere bildirmeye yardımcı olabilir. Sonuç olarak, Jet Stok’un sunmuş olduğu bu özellik ile pazaryerinizde daha verimli bir işleyiş sağlayabilir ve zaman tasarrufu sağlayabilirsiniz. 

Sipariş Yönetimi

Tüm pazaryerlerindeki siparişlerinizi Jet Stok' tan takip edin. Böylece siparişlerinizde kolayca kontrol sağlayabilirsiniz. Müşterilere ait bilgiler Jet Stok sisteminde listelenir. Aynı zaman da sipariş alım satım geçmişini görüntüleyebilirsiniz. Bu özellik sayesinde pazaryerinizdeki süreçlerinizi hızlandırıyoruz.

Akıllı Stok Dağıtımı

Jet Stok' ta bulunan Akıllı stok dağıtımı özelliği stoklarınızın optimum bir şekilde yönetilmesini ve verimli bir şekilde dağıtılmasını sağlar. Akıllı stok dağıtımı, birçok fayda sağlar. Örneğin, doğru stok miktarlarının belirlenmesine yardımcı olur; bu da fazla stok maliyetlerini azaltırken, talep karşılanamaz durumlarının önüne geçer. Ayrıca, lojistik ve nakliye maliyetlerini azaltırken müşteri memnuniyetini arttırır. 

Akıllı stok dağıtımı, pazaryeriniz için lojistik ve tedarik zinciri operasyonlarının verimliliğini arttırırken aynı zaman da maliyetleri düşürmeye yardımcı olur. Bu yöntem, şirketlerin müşteri taleplerine hızlı ve doğru bir şekilde yanıt vermesini sağlar. Ayrıca, envanter yönetimi ve stok yönetimi süreçlerini otomatikleştirerek pazaryeriniz de oluşabilecek insan hatası riskini azaltır. 

3000'den fazla satıcı internet satışlarını Jet Stok ile arttırdı