N11 Entegrasyonu

N11 Entegrasyonu ile N11 mağazanıza ürünlerinizi, stoklarınızı, fiyat güncellemelerinizi, sipariş ve fatura işlemlerinizi tek bir panelden kolaylıkla yönetebilirsiniz.

N11 Entegrasyonu Hesabını Entegre Et
01. Adım

N11 Entegrasyonu

Jet Stok hesaplarım bölümüne N11 hesabının bilgileri doldur hemen işlemlere başla.

N11 Entegrasyonu Ürünlerini Oluştur
02. Adım

Ürünlerini Oluştur

İster manuel isterseniz de Excel, API veya XML ile ürünlerini toplu bir şekilde sisteme aktar. N11'a göndermek istediğin ürünleri belirle.

N11 Entegrasyonu Ürünlerini Satışa Aç
03. Adım

Ürünlerini Satışa Aç

Ürünlerinin resim, açıklama, stok, fiyat ve baz özelliklerini seç ve saniyeler içinde N11'da satışa aç.

N11 Entegrasyonu Siparişlerini Yönet
04. Adım

Siparişlerini Yönet

N11 siparişlerini otomatik onayla ve tek tuşla faturanı oluşturup pazaryerine gönder.

N11 Mağaza EntegrasyonuN11 Entegrasyonu Nasıl Çalışır
Satışa sunduğunuz tüm ürünleriniz, siparişleriniz ve müşteri bilgileriniz ile birlikte Jet Stok sisteminde derlenecek ve bu işlem sonrasında N11 paneline ihtiyacınız kalmayacak. Çünkü bütün işlemlerinizi sadece Jet Stok panelinden ilerletebileceksiniz!

Nasıl Yapacağım?

Entegre işlemleri uzun süre sonucunda tamamlanan işlemler olsa da bizler Jet Stok olarak bunu sizin için kolaylaştırdık!

Kopyalama – yapıştırma fonksiyonlarıyla anında mağazanızı N11’e entegre edebilirsiniz.

Tüm süreçlerinizde 7/24 rehberlik sunuyoruz.

N11 Entegrasyonunun Avantajları Nelerdir?

  • Jet Stok’a yüklenen bütün ürünler belirlemiş olduğunuz kriterlere uygun biçimde N11’e aktarılır ve dakikalar içinde güncellenir.
  • Yayınlanan ürünleriniz ürün adı, barkod kodu ve stok koduna göre toplu bir şekilde Jet Stok paneline aktarılır ve ürünlerin baştan oluşturulmasına gerek kalmaz.
  • N11 pazaryeri üzerinden aldığınız siparişleriniz müşterilerinize ait bilgiler ile Jet Stok sisteminde sizin için listelenir. Stok durumu da satış gerçekleştiğinde tüm mağazalarınızda güncellenir.
  • N11’deki müşterilerinizin siparişleri anında otomatik olarak onaylanır ve zamandan kâr etmiş olursunuz.
  • Kargo kampanyalarına dair tüm kargo kodlarınız da hızlıca Jet Stok sistemine düşer.
  • N11’deki müşterilerinizin size yöneltmiş oldukları tüm sorular anında Jet Stok ekranına gelir ve Jet Stok’un panelinden kolay ve hızlı şekilde cevaplanabilir.

N11 Nasıl Entegre Edilir?

Mağazanızın N11’e entegresini sağlayabilmek için gerekli olan sadece API bilginizdir. API bilginizi Jet Stok sistemine girerek başka hiçbir işleme gerek kalmadan mağazanızı entegre etmiş olursunuz.
 
Ürünleriniz jet hızında pazaryerine aktarılır.
 
Eklenmiş ürünleri tekrar eklemeniz gerekmez.
 
Otomatik onay sistemiyle siparişler hızlıca onaylanır.
 
Ürün ve stok durumunuz tüm kaynaklarda güncellenir.

Sıkça Sorulan Sorular

N11 Entegrasyonu ile ürünlerinizi, mağazanıza gelen tüm siparişlerinizi, müşteri bilgilerinizi ve yaptığınız satışları Jet Stok paneli üzerinden kolayca takip edebilir ve yönetebilirsiniz. Sattığınız ürünlerin fatura ve kargo barkodunu saniyeler içinde tek tıkla oluşturabilirsiniz.

N11 Entegrasyonunuzu tek bir tıkla, hızlı ve güvenli şekilde gerçekleştirmelerini sağlayan bir yol arkadaşıdır.

XML linkiniz 24 saatte bir güncellenmektedir. Ek modül satın alarak bu süreyi 8 saate kadar düşürebilirsiniz.

API entegrasyonunu sağlamak öncelikle N11 üzerinde açılmış olan mağaza hesabına so.n11.com adresinden giriş yapılır. Sağ üst köşede bulunan “Hesabım” kısmından “API Hesapları” sekmesi açılır. Açılan sayfada “Yeni Hesap Oluştur” butonuna tıklanmalıdır. Sonrasında yeni bir API key oluşturulur. Bu işlemden sonra da hemen altta yer alan “Yeni API Şifresi Oluştur” butonuna tıklanmalıdır. Kayıtlı olan e-mail adresine API şifresinin gelmesi beklenir. API şifresi mail adresine geldikten sonra yapılması gereken işlem de API anahtarı ile şifresini Jet Stok paneline girmektir.

E-Ticaret ve Pazaryeri Entegrasyonu Blog

E-Ticaret bilgilerini doğru ve güvenle öğrenin. Yararlı ipuçları ve en iyi uygulamalar için bloğa göz atın.

N11 Entegrasyonu ile mağazanıza Jet Stok paneli üzerinden ürün yükleme, ürün güncelleme, stok ve sipariş yönetimi, kargo etiketi yazdırma, bir tuşla fatura oluşturma ve anında pazaryerine gönderme işlemlerini kolayca yapabilirsiniz.

N11 Entegrasyonu Nedir?

N11 Entegrasyonu sayesinde ürün yükleme sürecinizi tek bir panel üzerinden daha kolay ve hızlı bir şekilde yapılması sağlanır.


N11 kategorisinde bulunan ürünleri kolaylıkla eşleştirebilirsiniz.


N11 Pazaryeri'ne yüklemiş olduğunuz ürünleri Jet Stok'a aktarabilirsiniz.


Siparişlerinizin kargo etiketlerini toplu bir şekilde yazdırabilirsiniz.


E-Fatura ve E-Arşiv süreçlerinizi toplu bir şekilde kesebilir ve çıktılarını alabilirsiniz.


Ürünlerinizin kategori eşleştirmesi yaparak N11’ya toplu ürün aktarımını sağlayabilirsiniz.


N11 pazaryerinde bulunan ürünlerinizi diğer satış yapmış olduğunuz pazaryerlerine de aktarabilirsiniz.


Tedarikçi XML ürün kaynaklarınızdan gelen tekil ve seçenekli ürünlerinizi dilediğiniz fiyat kuralı ile toplu bir şekilde N11’a yükleyebilirsiniz.


E-ticaret sitenizden gelen tekil ve seçenekli ürünlerinizi dilediğiniz fiyat kuralı ile toplu bir şekilde N11’a aktarımını gerçekleştirebilirsiniz.

Jet Stok İle N11 Entegrasyonu

Toplu Ürün Aktarımı

Jet Stok Panelinde olan tüm ürünlerinizi toplu bir şekilde N11 Pazaryerine aktarabilirsiniz. Aynı zamanda diğer satış yaptığınız Pazaryerlerine de aktarımı gerçekleştirebilirsiniz.


Sipariş Aktarımı

Siparişleriniz Jet Stok Paneline aktarılır ve sipariş ve müşteri detaylarını görebilirsiniz. Siparişlerinizin yönetimini, kargo etiketi ve barkodunu tek bir tıkla çıkartabilirsiniz.


Stok Takibi

Akıllı Stok Dağıtımı ve Ortak Stok Dağıtımı ile stokları güvence altına alınır ve tüm satışlarınızın stok değişimi anlık olarak diğer satış kanallarına da gerçekleşir.


Fatura Aktarımı

E-Fatura Ve E-Arşiv Faturalarınızı jet stok paneli üzerinden tek tıkla kesebilirsiniz.

N11 Entegrasyonun Faydaları Nelerdir?

Jet Stok’a yüklenen bütün ürünler belirlenen  kriterlere uygun biçimde pazaryerine aktarılır ve dakikalar içinde güncellenir.


Ana ürün kriterleri oluşturulduktan sonra varyantlara da otomatik bir şekilde uygulanır.


Müşterilere ait bilgiler Jet Stok sisteminde listelenir. Stok durumu da satış gerçekleştiğinde tüm mağazalarda güncellenir.


Müşterilerin siparişleri anında otomatik olarak onaylanır ve zamandan kâr etmiş olunur.


Kargo kampanyalarına dair tüm kargo kodları da hızlıca Jet Stok sistemine düşer.


Müşterilerin yöneltmiş oldukları tüm sorular anında Jet Stok ekranına gelir ve Jet Stok’un panelinden kolay ve hızlı şekilde cevaplanır.


Sitenize yüklenmiş bütün ürünler belirlemiş olduğunuz kriterlere uygun biçimde Jet Stok'a aktarılır ve pazaryerlerinde dakikalar içinde güncellenir.


Yayınlanan ürünleriniz ürün adı, barkod kodu ve stok koduna göre toplu bir şekilde Jet Stok paneline aktarılır ve ürünlerin baştan oluşturulmasına gerek kalmaz.

3000'den fazla satıcı internet satışlarını Jet Stok ile arttırdı