Trendyol Entegrasyonu

Trendyol Entegrasyonu ile Trendyol Hesabınıza toplu ürün yükleme, fatura kesme ve gönderme işlemlerimiz sayesinde satışlarınızı kolayca yönetebilirsiniz.

Trendyol Entegrasyonu Hesabını Entegre Et
01. Adım

Trendyol Entegrasyonu

Jet Stok hesaplarım bölümüne Trendyol hesabının bilgileri doldur hemen işlemlere başla.

Trendyol Entegrasyonu Ürünlerini Oluştur
02. Adım

Ürünlerini Oluştur

İster manuel isterseniz de Excel, API veya XML ile ürünlerini toplu bir şekilde sisteme aktar. Trendyol'a göndermek istediğin ürünleri belirle.

Trendyol Entegrasyonu Ürünlerini Satışa Aç
03. Adım

Ürünlerini Satışa Aç

Ürünlerinin resim, açıklama, stok, fiyat ve baz özelliklerini seç ve saniyeler içinde Trendyol'da satışa aç.

Trendyol Entegrasyonu Siparişlerini Yönet
04. Adım

Siparişlerini Yönet

Trendyol siparişlerini otomatik onayla ve tek tuşla faturanı oluşturup pazaryerine gönder.

Trendyol Mağaza EntegrasyonuTrendyol Entegrasyonu Nasıl Çalışır
Satışa sunduğunuz tüm ürünleriniz, siparişleriniz ve müşteri bilgileriniz ile birlikte Jet Stok sisteminde derlenecek ve bu işlem sonrasında Trendyol paneline ihtiyacınız kalmayacak. Çünkü bütün işlemlerinizi sadece Jet Stok panelinden ilerletebileceksiniz!

Nasıl Yapacağım?

Entegre işlemleri uzun süre sonucunda tamamlanan işlemler olsa da bizler Jet Stok olarak bunu sizin için kolaylaştırdık!

Kopyalama – yapıştırma fonksiyonlarıyla anında mağazanızı Trendyol’a entegre edebilirsiniz.

Tüm süreçlerinizde 7/24 rehberlik sunuyoruz.

Trendyol Entegrasyonunun Avantajları Nelerdir?

  • Jet Stok’a yüklenen bütün ürünler belirlemiş olduğunuz kriterlere uygun biçimde Trendyol’a aktarılır ve dakikalar içinde güncellenir.
  • Yayınlanan ürünleriniz ürün adı, barkod kodu ve stok koduna göre toplu bir şekilde Jet Stok paneline aktarılır ve ürünlerin baştan oluşturulmasına gerek kalmaz.
  • Trendyol üzerinden aldığınız siparişleriniz müşterilerinize ait bilgiler ile Jet Stok sisteminde sizin için listelenir. Stok durumu da satış gerçekleştiğinde tüm mağazalarınızda güncellenir.
  • Trendyol’daki müşterilerinizin siparişleri anında otomatik olarak onaylanır ve zamandan kâr etmiş olursunuz.
  • Kargo kampanyalarına dair tüm kargo kodlarınız da hızlıca Jet Stok sistemine düşer.
  • Trendyol’daki müşterilerinizin size yöneltmiş oldukları tüm sorular anında Jet Stok ekranına gelir ve Jet Stok’un panelinden kolay ve hızlı şekilde cevaplanabilir.

Trendyol Nasıl Entegre Edilir?

Trendyol pazaryeri entegrasyonunu sağlayabilmek için gerekli olan sadece API bilginizdir. Trendyol API bilginizi Jet Stok sistemine girerek başka hiçbir işleme gerek kalmadan mağazanızı entegre etmiş olursunuz.
 
Ürünleriniz jet hızında pazaryerine aktarılır.
 
Eklenmiş ürünleri tekrar eklemeniz gerekmez.
 
Otomatik onay sistemiyle siparişler hızlıca onaylanır.
 
Ürün ve stok durumunuz tüm kaynaklarda güncellenir.

Sıkça Sorulan Sorular

Trendyol entegrasyonu ile ürünlerinizi, mağazanıza gelen tüm siparişlerinizi, müşteri bilgilerinizi ve yaptığınız satışları Jet Stok paneli üzerinden kolayca takip edebilir ve yönetebilirsiniz. Sattığınız ürünlerin fatura ve kargo barkodunu saniyeler içinde tek tıkla oluşturabilirsiniz.

Trendyol Entegrasyonunuzu tek bir tıkla, hızlı ve güvenli şekilde gerçekleştirmelerini sağlayan bir yol arkadaşıdır.

Paketinize göre değişiklik gösterir. XML linkiniz 24 saatte bir güncellenmektedir. Ek modül alarak bunu 8 saate kadar düşürebilirsiniz.

Trendyol pazaryeri ile Jet Stok paneli arasındaki entegrasyon işlemini tamamlamak için Jet Stok paneline Trendyol pazaryerindeki mağazanın API bilgilerini girmek gerekir. API entegrasyonu API bilgileri ile yapılır. Trendyol pazaryerinden API bilgilerini alabilmek için önce https://partner.trendyol.com/account/login bağlantısından giriş sağlanmalıdır. Giriş sağladıktan sonra Trendyol panelinin sağ üst köşesindeki “Firma Adınız” kısmına tıklanmalıdır. “Hesap Bilgilerim” kısmına tıklanmalıdır. Açılan sayfada “Entegrasyon Bilgileri” bölümüne tıklanmalıdır. Açılan sayfada API bilgileri yer alacaktır. Alınan bu bilgiler Jet Stok paneline girilmelidir.

E-Ticaret ve Pazaryeri Entegrasyonu Blog

E-Ticaret bilgilerini doğru ve güvenle öğrenin. Yararlı ipuçları ve en iyi uygulamalar için bloğa göz atın.

Trendyol entegrasyonu ile mağazanızı anında Jet Stok'a entegre edip tüm süreçlerinizi Jet Stok panelinden yönetebilirsiniz. Ürün yönetimi, sipariş yönetimi, stok ve fiyat yönetimini kolayca yapabilirsiniz. Kargo etiketlerinizi bir tuşla yazdırabilir ve bir tuşla siparişinizin faturasını oluşturup Trendyol Pazaryeri'ne gönderebilirsiniz.

Trendyol Pazaryeri Entegrasyonu Nedir?

Trendyol Pazaryeri Entegrasyonu sayesinde ürün yükleme sürecinizi tek bir panel üzerinden daha kolay ve hızlı bir şekilde yapılması sağlanır.


Trendyol kategorisinde bulunan ürünleri kolaylıkla eşleştirebilirsiniz.


Trendyol Pazaryerine yüklemiş olduğunuz ürünleri Jet Stok'a aktarabilirsiniz.


Siparişlerinizin kargo etiketlerini toplu bir şekilde yazdırabilirsiniz.


E-Fatura ve E-Arşiv süreçlerinizi toplu bir şekilde kesebilir ve çıktılarını alabilirsiniz.


Ürünlerinizin kategori eşleştirmesi yaparak Trendyol’a toplu ürün aktarımını sağlayabilirsiniz.


Trendyol pazaryerinizde bulunan ürünlerinizi diğer satış yapmış olduğunuz pazaryerlerine de aktarabilirsiniz.


Tedarikçi XML ürün kaynaklarınızdan gelen tekil ve seçenekli ürünlerinizi dilediğiniz fiyat kuralı ile toplu bir şekilde Trendyol’a yükleyebilirsiniz.


E-ticaret sitenizden gelen tekil ve seçenekli ürünlerinizi dilediğiniz fiyat kuralı ile toplu bir şekilde Trendyol’a aktarımını gerçekleştirebilirsiniz.

Jet Stok İle Trendyol Pazaryeri Entegrasyonu

Toplu Ürün Aktarımı

Jet Stok Panelinde olan tüm ürünlerinizi toplu bir şekilde Trendyol Pazaryerine aktarabilirsiniz. Aynı zamanda diğer satış yaptığınız Pazaryerlerine de aktarımı gerçekleştirebilirsiniz.


Sipariş Aktarımı

Siparişleriniz Jet Stok Paneline aktarılır ve sipariş ve müşteri detaylarını görebilirsiniz. Siparişlerinizin yönetimini, kargo etiketi ve barkodunu tek bir tıkla çıkartabilirsiniz.


Stok Takibi

Akıllı Stok Dağıtımı ve Ortak Stok Dağıtımı ile stokları güvence altına alınır ve tüm satışlarınızın stok değişimi anlık olarak diğer satış kanallarına da gerçekleşir.


Fatura Aktarımı

E-Fatura Ve E-Arşiv Faturalarınızı jet stok paneli üzerinden tek tıkla kesebilirsiniz.

Trendyol Entegrasyonun Faydaları Nelerdir?

Jet Stok’a yüklenen bütün ürünler belirlenen  kriterlere uygun biçimde pazaryerine aktarılır ve dakikalar içinde güncellenir.


Ana ürün kriterleri oluşturulduktan sonra varyantlara da otomatik bir şekilde uygulanır.


Müşterilere ait bilgiler Jet Stok sisteminde listelenir. Stok durumu da satış gerçekleştiğinde tüm mağazalarda güncellenir.


Müşterilerin siparişleri anında otomatik olarak onaylanır ve zamandan kâr etmiş olunur. Kargo kampanyalarına dair tüm kargo kodları da hızlıca Jet Stok sistemine düşer.


Müşterilerin yöneltmiş oldukları tüm sorular anında Jet Stok ekranına gelir ve Jet Stok’un panelinden kolay ve hızlı şekilde cevaplanır.


Sitenize yüklenmiş bütün ürünler belirlemiş olduğunuz kriterlere uygun biçimde Jet Stok'a aktarılır ve pazaryerlerinde dakikalar içinde güncellenir.


Yayınlanan ürünleriniz ürün adı, barkod kodu ve stok koduna göre toplu bir şekilde Jet Stok paneline aktarılır ve ürünlerin baştan oluşturulmasına gerek kalmaz.

3000'den fazla satıcı internet satışlarını Jet Stok ile arttırdı