Jet Stok Bayilik Sistemi

E-Ticaret'in Lider markası Jetstok

Hızla büyüyen E-Ticaret dünyasında birlikte büyüyüp birlikte kazandığımız bayilerimiz arasına sizi de bekliyoruz.

E-Ticaret Bayilik Sistemi

E-Ticaret bayilik sistemi bir markanın ürünlerini veya hizmetlerini satmak için belirli bir bölgede veya online platformda yetki verdiği iş ortaklarından oluşur. E-ticaret bayilikleri genellikle kar marjları, satış hedefleri ve diğer iş koşulları gibi belirli anlaşmalara dayanır.

Jet Stok Bayilik Nedir?

Başarılı bir E-Ticaret bayiliği için doğru marka seçimi büyük önem taşır. Jet Stok Bayiliğini tercih eden işletmeler Jet Stok marka değerinden faydalanarak satışlarını hızla yükseltir. Jet Stok'un geniş ürün yelpazesi sayesinde geniş müşteri ağı oluşturur. Bu sayede kazan kazan stratejisi ile gelirlerinizi arttırırsınız.

Jet Stok Bayilik Sistemi Nasıl Çalışır?

JetStok ile işbirliği yapmayı düşünen bireyler ve şirketler, resmi başvuruda bulunmalıdırlar. Ön onay sonrası, resmi Bayilik Sözleşmeleri düzenlenir. Kendilerine bayi paneli tanımlanır ve ürünlerin eğitimlerini alırlar. Eğitim tamamlandıktan sonra bayi paneli üzerinden müşteri portfoyü oluşturabilir ve sürecini kolayca takip edebilirsiniz.

Bayiliğin Avantajları

Ürün geliştirme ve diğer süreçler tamamen Jet Stok ekibi tarafından güvenle ve profesyonel olarak yapılır. Size sadece satışlarınızı ve gelirlerinizi arttırmak kalır.

Bayilik Planlarımız

Standart Bayi

Müşteriyi bul

Müşteri Bilgisini Gönderi

İlk Satıştan %12,5 Komisyonunu Al

Premium Bayi

Müşteriyi bul

Eğitimini ve Kurumu Yap

İlk Satış ve Yenilemeden %30 Komisyonunu Al

Bayilik Başvurusu


Sıkça Sorulan Sorular

Hayır, Jet Stok bayilikte deneme süreci bulunmuyor. Bayiliğiniz onaylandıktan ve eğitimlerinizi aldıktan sonra başlayabilirsiniz.

Jet Stok bayiisi olmadan önce başvurunuz onaylanmalı ve sözleşmeyi imzalamalısınız. Sonrasında ise eğitimleri almanız gerekir.

Jet Stok ile işbirliği yapmayı düşünen bireyler ve şirketler, resmi başvuruda bulunduktan sonra onay sürecine girmiş olurlar. Başvuruların onaylanmasının ardından, resmi Bayilik Sözleşmeleri düzenlenir.

Daha sonrasında, iş ortakları, JetStok'un ürünleri ve bayi panellerinin kullanımı konusunda uzman ekibimizden detaylı bir eğitim alırlar. Bu eğitim, iş ortaklarının platformu etkili bir şekilde kullanabilmelerini sağlar.

İş ortakları, resmi bayi panelinden potansiyel müşterilerin kayıtlarını oluştururlar. Bu kayıtlar, platformdaki müşteri portföyünü yönetme ve genişletme amacını taşır.

Potansiyel müşteriler, JetStok'un çeşitli paketlerinden birini satın aldıkları takdirde, iş ortakları, belirlenen komisyon oranları üzerinden hakedişlerini alırlar. Bu, iş ortaklarına, müşterilerin satın almaları üzerinden adil bir kazanç sağlama fırsatı sunar.

Fiyatlandırma, Jet Stok Bayileri’nin yapmış olduğu her satıştan belirlenmiş olan komisyon oranları üzerinden hakedişlerini alabilirler.

E-ticaret bayilik almak istendiğinde bu sözleşmenin devam edebilmesi için satışlara devam edilmesi gerekebilmektedir.

3000'den fazla satıcı internet satışlarını Jet Stok ile arttırdı