Jet Stok Entegrasyonu

Jet Stok, 10 yılı aşkın tecrübesiyle alanında uzman sektör liderlerine hizmet veren Pomelo Soft’un bünyesinde hayata geçen bir pazaryeri entegrasyon ürünüdür. 

“Zamandan ve iş gücünden sağlayacağınız tasarrufun satışlarınıza olumlu yansıması” fikri ile oluşturulan Jet Stok; güvenli ve hızlı olmanın yanı sıra kolay kullanımı ile de e-ticaret arenasındaki vazgeçilmez çözüm ortağınızdır. Tek bir tıkla firmanızın bütün iş yükünü ortadan kaldırarak satışlarınızı rahatlıkla yönetebilir, stok kontrolünüzü sağlayabilir, fatura ve kargo işlemlerinizi takip edebilir, özel raporlama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Üstelik bütün bu işlemlerin tamamını tek bir panel üzerinden gerçekleştirmiş olursunuz. 

Verimliliğinizle birlikte potansiyelinizi de doğru orantılı bir şekilde artırmak istemez misiniz? Jet Stok ile saniyeler içinde entegrasyon işlemlerinizi tamamlayın, e-ticaret dünyasının keyfini çıkarın!

Sıkça Sorulan Sorular

Pazaryeri entegrasyonu, birbirinden farklı pazaryerleri ve entegrasyon paneli arasındaki iletişimi ve veri alışverişini sağlayan yazılımların sunmuş olduğu hizmet şeklinde tanımlanabilir.

Pazaryeri, dijital dünyada satıcılar ile alıcıların bir araya geldiği, hizmet ve ürün bilgilerinin listelenip alım ve satımının sağlandığı, geriye kalan operasyonların da kolaylaştırıldığı bir ödeme platformudur.

Bir pazaryeri başına entegrasyon fiyatı için fiyatlandırma sayfamıza ulaşabilirsiniz.

Pazaryerlerindeki ürün sayısına göre ürün aktarımı süresi değişiklik göstermektedir.

Pazaryeri entegrasyonunu tamamlamak için sadece pazaryerindeki API bilgilerinizi Jet Stok paneline girmeniz yeterlidir.

Çünkü Jet Stok, birden fazla kanalda satış yapan girişimcilerin E-Ticaret operasyonlarını tek bir tıkla hızlı ve güvenli şekilde gerçekleştirmelerini sağlayan bir yol arkadaşıdır.

E-Ticaret ve Pazaryeri Entegrasyonu Blog

E-Ticaret bilgilerini doğru ve güvenle öğrenin. Yararlı ipuçları ve en iyi uygulamalar için bloğa göz atın.

3000'den fazla satıcı internet satışlarını Jet Stok ile arttırdı