Çiçek Sepeti Entegrasyonu

Çiçeksepeti Entegrasyonu ile Çiçeksepeti Mağazanıza toplu ürün yükleme, fatura kesme ve gönderme işlemlerinizi kolayca yapacak satışlarınızı arttırın.

Çiçek Sepeti Entegrasyonu Hesabını Entegre Et
01. Adım

Çiçek Sepeti Entegrasyonu

Jet Stok hesaplarım bölümüne Çiçek Sepeti hesabının bilgileri doldur hemen işlemlere başla.

Çiçek Sepeti Entegrasyonu Ürünlerini Oluştur
02. Adım

Ürünlerini Oluştur

İster manuel isterseniz de Excel, API veya XML ile ürünlerini toplu bir şekilde sisteme aktar. Çiçek Sepeti'a göndermek istediğin ürünleri belirle.

Çiçek Sepeti Entegrasyonu Ürünlerini Satışa Aç
03. Adım

Ürünlerini Satışa Aç

Ürünlerinin resim, açıklama, stok, fiyat ve baz özelliklerini seç ve saniyeler içinde Çiçek Sepeti'da satışa aç.

Çiçek Sepeti Entegrasyonu Siparişlerini Yönet
04. Adım

Siparişlerini Yönet

Çiçek Sepeti siparişlerini otomatik onayla ve tek tuşla faturanı oluşturup pazaryerine gönder.

Çiçek Sepeti Mağaza EntegrasyonuÇiçek Sepeti Entegrasyonu Nasıl Çalışır
Satışa sunduğunuz tüm ürünleriniz, siparişleriniz ve müşteri bilgileriniz ile birlikte Jet Stok sisteminde derlenecek ve bu işlem sonrasında Çiçek Sepeti paneline ihtiyacınız kalmayacak. Çünkü bütün işlemlerinizi sadece Jet Stok panelinden ilerletebileceksiniz!

Nasıl Yapacağım?

Entegre işlemleri uzun süre sonucunda tamamlanan işlemler olsa da bizler Jet Stok olarak bunu sizin için kolaylaştırdık!

Kopyalama – yapıştırma fonksiyonlarıyla anında mağazanızı Çiçek Sepeti’ne entegre edebilirsiniz.

Tüm süreçlerinizde 7/24 rehberlik sunuyoruz.

Çiçek Sepeti Pazaryeri Entegrasyonunun Avantajları Nelerdir?

  • Jet Stok’a yüklenen bütün ürünler belirlemiş olduğunuz kriterlere uygun biçimde Çiçek Sepeti’ne aktarılır ve dakikalar içinde güncellenir.
  • Yayınlanan ürünleriniz ürün adı, barkod kodu ve stok koduna göre toplu bir şekilde Jet Stok paneline aktarılır ve ürünlerin baştan oluşturulmasına gerek kalmaz.
  • Çiçek Sepeti üzerinden aldığınız siparişleriniz müşterilerinize ait bilgiler ile Jet Stok sisteminde sizin için listelenir. Stok durumu da satış gerçekleştiğinde tüm mağazalarınızda güncellenir.
  • Çiçek Sepeti’ndeki müşterilerinizin siparişleri anında otomatik olarak onaylanır ve zamandan kâr etmiş olursunuz.
  • Kargo kampanyalarına dair tüm kargo kodlarınız da hızlıca Jet Stok sistemine düşer.
  • Çiçek Sepeti’ndeki müşterilerinizin size yöneltmiş oldukları tüm sorular anında Jet Stok ekranına gelir ve Jet Stok’un panelinden kolay ve hızlı şekilde cevaplanabilir.

Çiçek Sepeti Nasıl Entegre Edilir?

Mağazanızın Çiçek Sepeti’ne entegresini sağlayabilmek için gerekli olan sadece API bilginizdir. API bilginizi Jet Stok sistemine girerek başka hiçbir işleme gerek kalmadan mağazanızı entegre etmiş olursunuz.
 
Ürünleriniz jet hızında pazaryerine aktarılır.
 
Eklenmiş ürünleri tekrar eklemeniz gerekmez.
 
Otomatik onay sistemiyle siparişler hızlıca onaylanır.
 
Ürün ve stok durumunuz tüm kaynaklarda güncellenir.

Sıkça Sorulan Sorular

Çiçek Sepeti pazaryeri entegrasyonu ile ürünlerinizi, mağazanıza gelen tüm siparişlerinizi, müşteri bilgilerinizi ve yaptığınız satışları Jet Stok paneli üzerinden kolayca takip edebilir ve yönetebilirsiniz. Sattığınız ürünlerin fatura ve kargo barkodunu saniyeler içinde tek tıkla oluşturabilirsiniz.

Çiçek Sepeti Entegrasyonunuzu tek bir tıkla, hızlı ve güvenli şekilde gerçekleştirmelerini sağlayan bir yol arkadaşıdır.

XML linkiniz 24 saatte bir güncellenmektedir. Ek modüller ile 8 saate kadar düşürebilirsiniz.

Çiçeksepeti pazaryerinde olan mağazanın API entegrasyonu bağlantısını gerçekleştirmek için öncelikle bayi.ciceksepeti.com adresinden mağaza hesabına giriş yapılmalıdır. Sol panelde yer alan “Mağaza & Reklam Yönetimi” menüsüne tıklayınız. Bu menüye tıklandıktan sonra açılacak olan ekrandan “Ürünlerim” menüsüne tıklanmalıdır. Bu sayfa da açıldıktan sonra üstte yer alan “API Erişim” bölümüne tıklanır. API bilgisi buradan alınıp Jet Stok panelinde yer alan hesap bağlama sayfasına girilmelidir. Bu işlemden sonra API entegrasyonu işlemi sağlanmış olacaktır.

Entegrasyon Blog

E-Ticaret bilgilerini doğru ve güvenle öğrenin. Yararlı ipuçları ve en iyi uygulamalar için bloğa göz atın.

Çiçeksepeti Mağazanızı Jet Stok'a entegre ederek tüm süreçlerinizi tek bir panelden yönetebilirsiniz. Ürün yönetimi, stok yönetimi, sipariş yönetimi, kargo etiketi yazdırma ve bir tuşla fatura kesip Çiçeksepeti mağazanıza gönderebilirsiniz.

Çiçeksepeti Entegrasyonu Nedir?

Çiçeksepeti Pazaryeri Entegrasyonu sayesinde ürün yükleme sürecinizi tek bir panel üzerinden daha kolay ve hızlı bir şekilde yapılması sağlanır.


Çiçeksepeti kategorisinde bulunan ürünleri kolaylıkla eşleştirebilirsiniz.


Çiçeksepeti pazaryeri'ne yüklemiş olduğunuz ürünleri Jet Stok'a aktarabilirsiniz.


Siparişlerinizin kargo etiketlerini toplu bir şekilde yazdırabilirsiniz.


E-Fatura ve E-Arşiv süreçlerinizi toplu bir şekilde kesebilir ve çıktılarını alabilirsiniz.


Ürünlerinizin kategori eşleştirmesi yaparak Çiçeksepeti’ne toplu ürün aktarımını sağlayabilirsiniz.


Çiçeksepeti pazaryeri'nde bulunan ürünlerinizi diğer satış yapmış olduğunuz pazaryerlerine de aktarabilirsiniz.


Tedarikçi XML ürün kaynaklarınızdan gelen tekil ve seçenekli ürünlerinizi dilediğiniz fiyat kuralı ile toplu bir şekilde Çiçeksepeti’ne yükleyebilirsiniz.


E-ticaret sitenizden gelen tekil ve seçenekli ürünlerinizi dilediğiniz fiyat kuralı ile toplu bir şekilde Çiçeksepeti’ne aktarımını gerçekleştirebilirsiniz.

Jet Stok İle Çiçeksepeti Entegrasyonu

Toplu Ürün Aktarımı

Jet Stok Panelinde olan tüm ürünlerinizi toplu bir şekilde Çiçeksepeti Pazaryerine aktarabilirsiniz. Aynı zamanda diğer satış yaptığınız Pazaryerlerine de aktarımı gerçekleştirebilirsiniz.


Sipariş Aktarımı

Siparişleriniz Jet Stok Paneline aktarılır ve sipariş ve müşteri detaylarını görebilirsiniz. Siparişlerinizin yönetimini, kargo etiketi ve barkodunu tek bir tıkla çıkartabilirsiniz.


Stok Takibi

Akıllı Stok Dağıtımı ve Ortak Stok Dağıtımı ile stokları güvence altına alınır ve tüm satışlarınızın stok değişimi anlık olarak diğer satış kanallarına da gerçekleşir.


Fatura Aktarımı

E-Fatura Ve E-Arşiv Faturalarınızı Jet Stok paneli üzerinden tek tıkla kesebilirsiniz.

Çiçeksepeti Entegrasyonunun Faydaları Nelerdir?

Jet Stok’a yüklenen bütün ürünler belirlenen kriterlere uygun biçimde pazaryerine aktarılır ve dakikalar içinde güncellenir.


Ana ürün kriterleri oluşturulduktan sonra varyantlara da otomatik bir şekilde uygulanır.


Müşterilere ait bilgiler jet stok sisteminde listelenir. Stok durumu da satış gerçekleştiğinde tüm mağazalarda güncellenir.


Müşterilerin siparişleri anında otomatik olarak onaylanır ve zamandan kâr etmiş olunur.


Kargo kampanyalarına dair tüm kargo kodları da hızlıca Jet Stok sistemine düşer.


Müşterilerin yöneltmiş oldukları tüm sorular anında Jet Stok ekranına gelir ve Jet Stok’un panelinden kolay ve hızlı şekilde cevaplanır.


Sitenize yüklenmiş bütün ürünler belirlemiş olduğunuz kriterlere uygun biçimde Jet Stok'a aktarılır ve pazaryerlerinde dakikalar içinde güncellenir.


Yayınlanan ürünleriniz ürün adı, barkod kodu ve stok koduna göre toplu bir şekilde Jet Stok paneline aktarılır ve ürünlerin baştan oluşturulmasına gerek kalmaz.

3000'den fazla satıcı internet satışlarını Jet Stok ile arttırdı