Woocommerce Entegrasyonu

Woocommerce Entegrasyonu ile ürün yönetimi, stok yönetimi, fiyat yönetimi, sipariş yönetimi, fatura yönetimi ve kargo süreçlerinizi kolayca yönetin.

Woocommerce Entegrasyonu  Entegre Et
01. Adım

Woocommerce Entegrasyonu

Jet Stok hesaplarım bölümüne Woocommerce hesabının api bilgileri doldur hemen işlemlere başla.

Woocommerce Entegrasyonu  Ürünlerini Oluştur
02. Adım

Ürünlerini Oluştur

İster manuel isterseniz de Excel, API veya XML ile ürünlerini toplu bir şekilde sisteme aktar.

Woocommerce Entegrasyonu  Ürünlerini Satışa Aç
03. Adım

Ürünlerini Satışa Aç

Ürünlerinin resim, açıklama, stok, fiyat ve baz özelliklerini seç ve saniyeler içinde Woocommerce 'da satışa aç.

Woocommerce Entegrasyonu  Siparişlerini Yönet
04. Adım

Siparişlerini Yönet

Siparişlerini otomatik onayla ve tek tuşla faturanı oluşturup gönderir ve oluşan fatura çıktısını pazaryerine gönder.

Woocommerce Mağaza EntegrasyonuWoocommerce Entegrasyonu  Nasıl Çalışır
Satışa sunduğunuz tüm ürünlerinizin stoklarını ve fiyatlarını Jet Stok sisteminde derlenecek ve bu işlem sonrasında fiyatlarınız ve stoklarınız güncel kalacak. Çünkü bütün işlemlerinizi sadece Jet Stok panelinden ilerletebileceksiniz!

Nasıl Yapacağım?

Entegre işlemleri uzun süre sonucunda tamamlanan işlemler olsa da bizler Jet Stok olarak bunu sizin için kolaylaştırdık!

Api kullanıcı bilgilerini Jet Stok hesaplarım bölümünden bağlayarak işlemleri başlatabilirsiniz. 

Tüm süreçlerinizde 7/24 rehberlik sunuyoruz.

Woocommerce Entegrasyonunun Avantajları Nelerdir?

  • Sitenize yüklenmiş bütün ürünler belirlemiş olduğunuz kriterlere uygun biçimde Jet Stok'a aktarılır ve dakikalar içinde güncellenir.
  • Yayınlanan ürünleriniz ürün adı, barkod kodu ve stok koduna göre toplu bir şekilde Jet Stok paneline aktarılır ve ürünlerin baştan oluşturulmasına gerek kalmaz.

Woocommerce Nasıl Entegre Edilir?

Web Sitenizin entegresini sağlayabilmek için gerekli olan sadece API bilginizdir. API bilginizi Jet Stok sistemine girerek başka hiçbir işleme gerek kalmadan mağazanızı entegre etmiş olursunuz.
 
Ürünleriniz jet hızında aktarılır.
 
Eklenmiş ürünleri tekrar eklemeniz gerekmez.
 
Otomatik onay sistemiyle siparişler hızlıca onaylanır.
 
Ürün ve stok durumunuz tüm kaynaklarda güncellenir.

Sıkça Sorulan Sorular

Woocommerce trendyol entegrasyonundan yararlanmak için trendyol mağazanızın API bilgisi gerekmektedir. Trendyol pazaryerinden API bilgilerini alabilmek için önce https://partner.trendyol.com/account/login bağlantısından giriş sağlanmalıdır.

Woocommerce hepsiburada entegrasyonunu konforla kullanmaya başlamadan önce size gereken sadece API bilginizdir. API bilginizi Jet Stok sistemine girerek başka hiçbir işleme gerek kalmadan hepsiburada mağazanızı entegre etmiş olursunuz.

WooCommerce XML entegrasyonu, ürün bilgilerini, siparişleri ve stokları bir XML dosyası ile yönetmenize olanak tanır. Bu entegrasyonu gerçekleştirmek için birkaç adımı takip etmek gerekir: Öncelikle, WooCommerce mağazanızda XML entegrasyonunu destekleyen bir eklentiye ihtiyacınız bulunuyor, WordPress Yönetici Panelini açtıktan sonra Eklentiler > Yeni Ekle sekmesine tıklayın. Arama kutusuna seçtiğiniz eklentinin adını yazın, eklentiyi kurarak etkinleştirin. Eklentiyi etkinleştirdikten sonra, Eklentiler > Seçtiğiniz Eklenti sekmesine gidin. XML Dosyası Yükleme seçeneğini seçin. Dosyanızı yükleyin ve içe aktarım işlemini başlatın.

Entegrasyon Blog

E-Ticaret bilgilerini doğru ve güvenle öğrenin. Yararlı ipuçları ve en iyi uygulamalar için bloğa göz atın.

Jet Stok Entegrasyon firması ile web sitenizi Woocommerce Entegrasyonu ile jet hızıyla entegre etmeniz mümkün. Web Sitenizin entegresini sağlayabilmek için gerekli olan sadece API bilginizdir. API bilginizi Jet Stok sistemine girerek başka hiçbir işleme gerek kalmadan mağazanızı entegre etmiş olursunuz. Woocommerce Entegrasyonu ile mağazanıza ait siparişler Jet Stok'la otomatikman onaylanır. Stok durumu ve ürün bilgileri de Jet Stok paneli aracılığı ile kolay ve güvenli olarak yönetilir.

Woocommerce Entegrasyonu Nedir?


Woocommerce Entegrasyonu sayesinde ürün yükleme sürecinizi tek bir panel üzerinden daha kolay ve hızlı bir şekilde yapılması sağlanır.

Woocommerce kategorisinde bulunan ürünleri kolaylıkla eşleştirebilirsiniz.

Woocommerce’da yüklemiş olduğunuz ürünleri Jet Stok'a aktarabilirsiniz.

Siparişlerinizin kargo etiketlerini toplu bir şekilde yazdırabilirsiniz.

E-Fatura ve E-Arşiv süreçlerinizi toplu bir şekilde kesebilir ve çıktılarını alabilirsiniz.

Ürünlerinizin kategori eşleştirmesi yaparak Woocommerce’a toplu ürün aktarımını sağlayabilirsiniz.

Woocommerce’da bulunan ürünlerinizi diğer satış yapmış olduğunuz pazaryerlerine de aktarabilirsiniz.

Tedarikçi XML ürün kaynaklarınızdan gelen tekil ve seçenekli ürünlerinizi dilediğiniz fiyat kuralı ile toplu bir şekilde Woocommerce’e yükleyebilirsiniz.


Jet Stok İle Woocommerce Entegrasyonu 


Toplu Ürün Aktarımı 

Jet Stok Woocommerce Entegrasyonu ile panelde olan tüm ürünlerinizi toplu bir şekilde Woocommerce Pazaryerine aktarabilirsiniz. Aynı zamanda diğer satış yaptığınız Pazaryerlerine de aktarımı gerçekleştirebilirsiniz.


Sipariş Aktarımı

Siparişleriniz Jet Stok Paneline aktarılır ve sipariş ve müşteri detaylarını görebilirsiniz. Siparişlerinizin yönetimini, kargo etiketi ve barkodunu tek bir tıkla çıkartabilirsiniz.


Stok Takibi

Akıllı Stok Dağıtımı ve Ortak Stok Dağıtımı ile stokları güvence altına alınır ve tüm satışlarınızın stok değişimi anlık olarak diğer satış kanallarına da gerçekleşir.


Fatura Aktarımı 

E-Fatura Ve E-Arşiv Faturalarınızı Jet Stok paneli üzerinden tek tıkla kesebilirsiniz. 


Otomatik Onay

Otomatik onay sistemi ile Jet Stok paneline düşen siparişleriniz otomatik olarak onaylanır.


Woocommerce Entegrasyonun Faydaları Nelerdir?


Jet Stok’a yüklenen bütün ürünler belirlenen  kriterlere uygun biçimde pazaryerine aktarılır ve dakikalar içinde güncellenir.

Woocommerce pazaryeri entegrasyonunun faydalarından hemen yararlanmaya başlarsınız. Ana ürün kriterleri oluşturulduktan sonra varyantlara da otomatik bir şekilde uygulanır.

Müşterilere ait bilgiler Jet Stok sisteminde listelenir. Stok durumu da satış gerçekleştiğinde tüm mağazalarda güncellenir.

Müşterilerin siparişleri anında otomatik olarak onaylanır ve zamandan kâr etmiş olunur.

Sitenize yüklenmiş bütün ürünler belirlemiş olduğunuz kriterlere uygun biçimde Jet Stok'a aktarılır ve pazaryerlerinde dakikalar içinde güncellenir.

Yayınlanan ürünleriniz ürün adı, barkod kodu ve stok koduna göre toplu bir şekilde Jet Stok paneline aktarılır ve ürünlerin baştan oluşturulmasına gerek kalmaz.3000'den fazla satıcı internet satışlarını Jet Stok ile arttırdı