KolayBi Entegrasyonu

Kolaybi Entegrasyonu ile siparişlerinizin faturalarını bit tuşla kesip pazaryerine gönderin.

KolayBi Entegrasyonu Hesabını Entegre Et
01. Adım

KolayBi Entegrasyonu

Jet Stok Muhasebe hesaplarım bölümüne KolayBi hesabının bilgileri doldur hemen işlemlere başla.

KolayBi Entegrasyonu Siparişlerini Yönet
02. Adım

Siparişlerini Yönet

Siparişlerini otomatik onayla ve tek tuşla faturanı oluşturup KolayBi'a gönderir ve oluşan fatura çıktısını pazaryerine gönder.

KolayBi Mağaza EntegrasyonuKolayBi Entegrasyonu Nasıl Çalışır
E-Fatura ve E-Arşiv faturalarınızı bir tuşla kesip müşterilerinize gönderebilirsiniz. Böylece her pazaryeri siparişi için ayrı ayrı uğraşmamış ve zamandan tasarruf sağlamış olursunuz.

KolayBi Nasıl Entegre Edilir?

KolayBi sisteminizin entegresini sağlayabilmek için gerekli olan sadece API bilginizdir. API bilginizi Jet Stok sistemine girerek başka hiçbir işleme gerek kalmadan mağazanızı entegre etmiş olursunuz.
 
Bir tuşa basarak faturalarınızı oluşturabilirsiniz.
 
Anlık olarak faturalarınızı gönderin.

Sıkça Sorulan Sorular

Küçük ve orta ölçekli işletmelerin muhasebe işlemleri, e-fatura ve satış yönetimi, e-ticaret entegrasyonlarını ve daha bir çok ürünleriyle işletmelerin tüm ihtiyaçlarına özel çözümler üretmektedir.

Muhasebe Entegrasyonu e-ticaret sitelerinizde muhasebe alanında daha az hata ve daha hızlı işlemler gerçekleştirmeniz için kurulan bir sistemdir.

E-ticaret firmaniz için E-Fatura ve E-Arşiv faturalarınızı bir tuşla kesip müşterilerinize gönderebilirsiniz. Böylece her pazaryeri siparişi için ayrı ayrı uğraşmayarak iş yükünüz azalır ve zamandan tasarruf sağlamış olursunuz.

Entegrasyon Blog

E-Ticaret bilgilerini doğru ve güvenle öğrenin. Yararlı ipuçları ve en iyi uygulamalar için bloğa göz atın.

Jet Stok Entegrasyon programı ile KolayBi sisteminizin entegresini sağlayabilmek için gerekli olan sadece API bilginizdir. API bilginizi Jet Stok sistemine girerek başka hiçbir işleme gerek kalmadan mağazanızı entegre etmiş olursunuz. Bir tuşa basarak faturalarınızı oluşturabilirsiniz ve anlık fatura gönderimi gerçekleştirebilirsiniz.

KolayBi Muhasebe Entegrasyonu Nedir?

KolayBi Muhasebe Entegrasyonu ile pazaryerleri ve E-Ticaret sitenizden gelen siparişlerin E-Fatura & E-Arşiv Faturalarınızı oluşturun. 


Trendyol,Hepsiburada,N11,Çiçeksepeti,Ptt Avm,Amazon ve Pazarama pazaryerlerinden gelen siparişlerinizi için E-Fatura ve E-Arşiv Fatura oluşturun. 


Opencart ve WooCommerce gibi E-Ticaret altyapısına sahipseniz gelen siparişleriniz için E-Fatura ve E-Arşiv Fatura oluşturun. 


Hem pazaryeri hem de e-ticaret sitenizden gelen siparişleriniz için toplu fatura kesebilirsiniz. 

Jet Stok ile KolayBi Muhasebe Entegrasyonu

Fatura Sipariş Aktarımı

Jet Stok panelinde bulunan siparişleriniz birkaç tık ile faturalandırılır.


Toplu Fatura Aktarımı 

E-Fatura ve E-Arşiv faturalarınızı bir tuşla toplu olarak kesip müşterilerinize gönderebilirsiniz. Böylece her pazaryeri siparişi için ayrı ayrı uğraşmamış ve zamandan tasarruf sağlamış olursunuz.


Otamatik Aktarım

Jet Stok panelinden kesmiş olduğunuz faturayı Trendyol, Hepsiburada ve Çiçeksepeti pazaryerleri için otomatik yüklemesini sağlayabilirsiniz.

KolayBi Muhasebe Entegrasyonu' nun Avantajları Nelerdir?

Pazaryerleri ve e-ticaret sitenizden gelen siparişlerin faturalandırma süreçlerini otomatikleştirin.


E-ticaret ve pazaryeri siparişlerinizin faturaları toplu bir şekilde oluşturulur.


Yer ve zaman farketmeden, dilediğiniz yerden fatura oluşturun ve iletin. 


E-Fatura ve E-Arşiv Faturanızın kaybolması, fiziksel zarar görmesi gibi sorunlar ortadan kalkmaktadır.Faturalarınıza dilediğiniz zaman erişebilirsiniz


3000'den fazla satıcı internet satışlarını Jet Stok ile arttırdı