Ozon Entegrasyonu

Ozon Entegrasyonu ile ürünlerinizi kolayca yükleyin ve satışa açın. Fiyat ve stok güncellemelerinizi kolayca yönetin. Siparişlerinizin faturalarını bir tuşla kesin ve bir tuşla kargo firmasına gönderin. Size sadece ürünü kargoya teslim etmek kalsın.

Ozon Entegrasyonu Hesabını Entegre Et
01. Adım

Ozon Entegrasyonu

Jet Stok hesaplarım bölümüne Ozon hesabının bilgileri doldur hemen işlemlere başla.

Ozon Entegrasyonu Ürünlerini Oluştur
02. Adım

Ürünlerini Oluştur

İster manuel isterseniz de Excel, API veya XML ile ürünlerini toplu bir şekilde sisteme aktar. Ozon'a göndermek istediğin ürünleri belirle.

Ozon Entegrasyonu Ürünlerini Satışa Aç
03. Adım

Ürünlerini Satışa Aç

Ürünlerinin resim, açıklama, stok, fiyat ve baz özelliklerini seç ve saniyeler içinde Ozon'da satışa aç.

Ozon Entegrasyonu Siparişlerini Yönet
04. Adım

Siparişlerini Yönet

Ozon siparişlerini otomatik onayla ve tek tuşla faturanı oluşturup pazaryerine gönder.

Ozon Mağaza EntegrasyonuOzon Entegrasyonu Nasıl Çalışır
Satışa sunduğunuz tüm ürünleriniz, siparişleriniz ve müşteri bilgileriniz ile birlikte Jet Stok sisteminde derlenecek ve bu işlem sonrasında Ozon paneline ihtiyacınız kalmayacak. Çünkü bütün işlemlerinizi sadece Jet Stok panelinden ilerletebileceksiniz!

Nasıl Yapacağım?

Entegre işlemleri uzun süre sonucunda tamamlanan işlemler olsa da bizler Jet Stok olarak bunu sizin için kolaylaştırdık!

Kopyalama – yapıştırma fonksiyonlarıyla anında mağazanızı Ozon’ye entegre edebilirsiniz.

Tüm süreçlerinizde 7/24 rehberlik sunuyoruz.

Ozon Entegrasyonunun Avantajları Nelerdir?

  • Jet Stok’a yüklenen bütün ürünler belirlemiş olduğunuz kriterlere uygun biçimde Ozon’ye aktarılır ve dakikalar içinde güncellenir.
  • Yayınlanan ürünleriniz ürün adı, barkod kodu ve stok koduna göre toplu bir şekilde Jet Stok paneline aktarılır ve ürünlerin baştan oluşturulmasına gerek kalmaz.
  • Ozon üzerinden aldığınız siparişleriniz müşterilerinize ait bilgiler ile Jet Stok sisteminde sizin için listelenir. Stok durumu da satış gerçekleştiğinde tüm mağazalarınızda güncellenir.
  • Ozon’daki müşterilerinizin siparişleri anında otomatik olarak onaylanır ve zamandan kâr etmiş olursunuz.
  • Kargo kampanyalarına dair tüm kargo kodlarınız da hızlıca Jet Stok sistemine düşer.
  • Ozon'daki müşterilerinizin size yöneltmiş oldukları tüm sorular anında Jet Stok ekranına gelir ve Jet Stok’un panelinden kolay ve hızlı şekilde cevaplanabilir.

Ozon Nasıl Entegre Edilir?

Mağazanızın Ozon’a entegresini sağlayabilmek için gerekli olan sadece API bilginizdir. API bilginizi Jet Stok sistemine girerek başka hiçbir işleme gerek kalmadan mağazanızı entegre etmiş olursunuz.
 
Ürünleriniz jet hızında pazaryerine aktarılır.
 
Eklenmiş ürünleri tekrar eklemeniz gerekmez.
 
Otomatik onay sistemiyle siparişler hızlıca onaylanır.
 
Ürün ve stok durumunuz tüm kaynaklarda güncellenir.

Sıkça Sorulan Sorular

Ozon Entegrasyonu ile ürünlerinizi, mağazanıza gelen tüm siparişlerinizi, müşteri bilgilerinizi ve yaptığınız satışları Jet Stok paneli üzerinden kolayca takip edebilir ve yönetebilirsiniz. Sattığınız ürünlerin fatura ve kargo barkodunu saniyeler içinde tek tıkla oluşturabilirsiniz. Aynı zaman da toplu ürün aktarımı sayesinde iş yükünüz azalırken zamandan da tasarruf edersiniz.

Çünkü Jet Stok, hızlı, güvenli ve kolay erişimi sayesinde tek bir panel üzerinden e-ticaret işlemlerinizi yürütebilmenizi sağlar.

Sitenize yüklenmiş bütün ürünler belirlemiş olduğunuz kriterlere uygun biçimde Jet Stok'a aktarılır ve pazaryerlerinde dakikalar içinde güncellenir. Ana ürün kriterleri oluşturulduktan sonra varyantlara da otomatik bir şekilde uygulanır. Jet Stok Özellikle otomatik faturalandırma sistemleri, manuel işlemlerin yerine geçerek daha hızlı ve verimli bir şekilde faturalandırma işlemlerini gerçekleştirebilmenize yardımcı olur. Çok satan ürünlerinizi, sipariş ve ciro sayılarınızı, komisyon tutarlarınızı ve kar ve zarar etme oranlarınızın gösterildiği geniş raporlama özelliği sayesinden rekabette bir adım önde olun.

XML linkiniz 24 saatte bir güncellenmektedir. Ek modül satın alarak bu süreyi 8 saate kadar düşürebilirsiniz.

Entegrasyon Blog

E-Ticaret bilgilerini doğru ve güvenle öğrenin. Yararlı ipuçları ve en iyi uygulamalar için bloğa göz atın.

Ozon mağazanızı Ozon Entegrasyonu ile jet hızıyla entegre etmeniz mümkün. Bunun için yalnızca pazaryerindeki API bilgilerinizi alıp Jet Stok paneline girmeniz yeterli. Ozon Pazaryeri Entegrasyonu ile mağazanıza ait siparişler Jet Stok'la otomatikman onaylanır. Stok durumu ve ürün bilgileri de Jet Stok paneli aracılığı ile kolay ve güvenli olarak yönetilir.

Ozon Entegrasyonu Nedir?


Ozon Entegrasyonu sayesinde ürün yükleme sürecinizi tek bir panel üzerinden daha kolay ve hızlı bir şekilde yapılması sağlanır.


Ozon kategorisinde bulunan ürünleri kolaylıkla eşleştirebilirsiniz.


Ozon Pazaryeri'nde yüklemiş olduğunuz ürünleri Jet Stok'a aktarabilirsiniz.


Siparişlerinizin kargo etiketlerini toplu bir şekilde yazdırabilirsiniz.


E-Fatura ve E-Arşiv süreçlerinizi toplu bir şekilde kesebilir ve çıktılarını alabilirsiniz.


Ürünlerinizin kategori eşleştirmesi yaparak Ozon’a toplu ürün aktarımını sağlayabilirsiniz.


Ozon Pazaryeri'nde bulunan ürünlerinizi diğer satış yapmış olduğunuz pazaryerlerine de aktarabilirsiniz.


Tedarikçi XML ürün kaynaklarınızdan gelen tekil ve seçenekli ürünlerinizi dilediğiniz fiyat kuralı ile toplu bir şekilde Ozon’a yükleyebilirsiniz.


E-ticaret sitenizden gelen tekil ve seçenekli ürünlerinizi dilediğiniz fiyat kuralı ile toplu bir şekilde Ozon’a aktarımını gerçekleştirebilirsiniz.

Jet Stok İle Ozon Entegrasyonu

Toplu Ürün Aktarımı

Jet Stok Panelinde olan tüm ürünlerinizi toplu bir şekilde Ozon Pazaryerine aktarabilirsiniz. Aynı zamanda diğer satış yaptığınız Pazaryerlerine de aktarımı gerçekleştirebilirsiniz.


Sipariş Aktarımı

Siparişleriniz Jet Stok Paneline aktarılır ve sipariş ve müşteri detaylarını görebilirsiniz. Siparişlerinizin yönetimini, kargo etiketi ve barkodunu tek bir tıkla çıkartabilirsiniz.


Stok Takibi

Akıllı Stok Dağıtımı ve Ortak Stok Dağıtımı ile stokları güvence altına alınır ve tüm satışlarınızın stok değişimi anlık olarak diğer satış kanallarına da gerçekleşir.


Fatura Aktarımı

E-Fatura Ve E-Arşiv Faturalarınızı jet stok paneli üzerinden tek tıkla kesebilirsiniz.

Ozon Entegrasyonunun Faydaları Nelerdir?


Jet Stok’a yüklenen bütün ürünler belirlenen kriterlere uygun biçimde pazaryerine aktarılır ve dakikalar içinde güncellenir.


Ana ürün kriterleri oluşturulduktan sonra varyantlara da otomatik bir şekilde uygulanır.


Müşterilere ait bilgiler Jet Stok sisteminde listelenir. Stok durumu da satış gerçekleştiğinde tüm mağazalarda güncellenir.


Müşterilerin siparişleri anında otomatik olarak onaylanır ve zamandan kâr etmiş olunur. 


Kargo kampanyalarına dair tüm kargo kodları da hızlıca Jet Stok sistemine düşer.


Müşterilerin yöneltmiş oldukları tüm sorular anında Jet Stok ekranına gelir ve Jet Stok’un panelinden kolay ve hızlı şekilde cevaplanır.


Sitenize yüklenmiş bütün ürünler belirlemiş olduğunuz kriterlere uygun biçimde Jet Stok'a aktarılır ve pazaryerlerinde dakikalar içinde güncellenir.


Yayınlanan ürünleriniz ürün adı, barkod kodu ve stok koduna göre toplu bir şekilde Jet Stok paneline aktarılır ve ürünlerin baştan oluşturulmasına gerek kalmaz.3000'den fazla satıcı internet satışlarını Jet Stok ile arttırdı